Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga, poświęconego zagadnieniom interpretacji rysunku technicznego.

Trenerzy

Trenerzy MB Szkolenia

Warunkiem powodzenia każdego szkolenia jest przede wszystkim prowadzący – jego wiedza, doświadczenie oraz sposób przekazywania informacji. Dobry trener to nie tylko dobrze wykształcony teoretyk – ale nade wszystko praktyk, specjalista w swojej dziedzinie. Tym właśnie kluczem kierowaliśmy się dobierając naszą kadrę wykładowców.


Trenerzy współpracujący z firmą MB Szkolenia zdobywali swoje doświadczenie nie tylko
w Polsce, ale w krajach takich jak: Indie, Rosja, Turcja, Hiszpania, Włochy, Niemcy czy Czechy. Co ważne nasi trenerzy to przede wszystkim pracownicy firm, które są liderami w swoich branżach.

Nasza firma oferuje Państwu możliwość uczestniczenia w autorskich szkoleniach, gwarantujących ciekawy i zawsze aktualny dobór szczegółowej tematyki. Nasza kadra poprzez wykonywanie swoich codziennych obowiązków zawsze dysponuje bieżącymi wiadomościami oraz odpowiednio i na bieżąco modyfikuje program swoich szkoleń. Dzięki takiemu podejściu mają Państwo gwarancję "świeżości" przekazywanej wiedzy. Trenerzy również aktualizują swoją wiedzę poprzez udział w wielu seminariach i specjalistycznych wykładach.
 

Kadra trenerów firmy MB Szkolenia:

 

Mgr inż. metrologtrener i konsultant MB Szkolenia. Absolwent Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie. Długoletni pracownik laboratorium pomiarowego odpowiedzialny za programowanie i obsługę CMM (opracował ponad 400 programów pomiarowych do współrzędnościowych maszyn pomiarowych), obecnie konstruktor (lider projektu) zajmujący się zatwierdzaniem raportów wymiarowych, opiniowaniem rysunków pod względem możliwości wykonania oraz wsparciem jakościowym/technicznym poddostawców. Szkolenia z zakresu rysunku technicznego prowadził u dostawców krajowych oraz zagranicznych. Aktywny zawodowo od 2005r. 

 

Mgr inż. metrolog, trener i konsultant MB Szkolenia. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, specjalność: systemy pomiarowe. Aktywny zawodowo od 2003r. Swoje doświadczenie zawodowe na polu współrzędnościowej techniki pomiarowej zdobywał najpierw jako programista/operator CMM. Odpowiedzialny był nie tylko za kontrolę części seryjnych ale także za sprawdzanie detali na poziomie nowych uruchomień, gdzie opanowanie wiedzy z zakresu programowania CMM na poziomie eksperckim było wymogiem koniecznym. W czasie pracy na tym stanowisku opracował ponad 500 programów pomiarowych, które zostały pozytywnie zaopiniowane przez klienta. Od 2009r. pracuje na stanowisku konstruktora, gdzie zajmuje się zatwierdzaniem raportów wymiarowych, opiniowaniem i zatwierdzaniem nowych rysunków pod względem poprawności zastosowania wymiarowania i tolerowania geometrycznego oraz możliwości wykonania. Kolejnym obszarem jego obowiązków jest wsparcie jakościowe/techniczne poddostawców, szczególnie w temacie CMM, pomiarów oraz interpretacji wymagań rysunkowych. Szkolenia z zakresu współrzędnościowej techniki pomiarowej prowadzi nie tylko w obrębie swojej firmy, ale także dla dostawców krajowych oraz zagranicznych (Włochy, Serbia, Hiszpania)

Nasi
klienci

MB szkolenia

Tel.: +48 722 008 566

szkolenia@mbszkolenia.pl